Pogledaj nepročitane postove | Pogledaj aktivne teme Danas je Sre Dec 13, 2017 4:54 pm

Reply to topic  [ 25 posts ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeći
Netteler najbolji metod za uplate i isplate 
Autor Poruka

Pridružio se: Ned Avg 12, 2012 6:39 am
Odgovori sa citatom
Post Re: Netteler najbolji metod za uplate i isplate
Bog. Verifikovao sam racun ali nigdje ne vidim opciju za paysafecard. Iz Hrvatske sam. Pozzzz......

Ned Avg 12, 2012 6:48 am

Pridružio se: Ned Avg 12, 2012 6:41 am
Odgovori sa citatom
pre svega da se izvinim zbog mozda glupih pitanja al sta je tu je!

Zanima me sta je to paysafecard,gdje to nabaviti,u bankama ili gdje? Kako se moze dopuniti netteler racun sa tim i sa svim tim drugim karticama? Pocetnik sam u tome i slabo se razumijem zato izvini jos jednom i unapred puno hvala na odgovoru! Poz!!!

Ned Avg 12, 2012 6:55 am
Site Admin

Pridružio se: Uto Nov 30, 2010 8:02 pm
Odgovori sa citatom
Ivanzna napisao:
Bog. Verifikovao sam racun ali nigdje ne vidim opciju za paysafecard. Iz Hrvatske sam. Pozzzz......

Pozdrav,mozda jos nisu dodali tu opciju za depozit,paysafecard je tek od skoro krenuo sa prodajom u Hrvatskoj,sigurno treba malo vremena da se to sve sredi i da tu opciju stave.

Inace za svaku zemlju je razlicit izgled racuna,razlicite su opcije za verifikaciju,opcije depozita i povlacenja novca ,tamo gde ne izdaju kartice nema u meniju NET+Card itd

P.S Mozda bi pametno bilo kad bi vise ljudi poslali email njihovoj podrsci sa tim pitanjem oko paysafecarda,mozda bi dosta ubrzali dodavanje te opcije za ljude iz Hrvatske

Bet-at-Home kladionica - Bonus za nove korisnike 50% na prvu uplatu do 100€!

Ned Avg 12, 2012 11:28 am
Profil WWW
Site Admin

Odgovori sa citatom
neznalica napisao:
pre svega da se izvinim zbog mozda glupih pitanja al sta je tu je!

Zanima me sta je to paysafecard,gdje to nabaviti,u bankama ili gdje? Kako se moze dopuniti netteler racun sa tim i sa svim tim drugim karticama? Pocetnik sam u tome i slabo se razumijem zato izvini jos jednom i unapred puno hvala na odgovoru! Poz!!!

Paysafecard je kartica kao kartica za mobilni ili kao fiskalni racun ,u tom obliku,na njoj ima broj koji se upise kod kladionice i iznos koliko zelis skinuti.
Prodaje se u zemljama EU na bezinskim pumpama,kioscima itd Moze se kupiti u Sloveniji.Od skoro su poceli prodaju i u Hrvatskoj.
U EU su kartice u eurima u iznosima 10,20,50,100 eura...naprimer ako kupis karticu od 50 ne moras je od jednom potrositi ,mozes vise puta skidati,Naprimer kupis paysafecard od 50 eura i otvoris racun u internet kladionici bet365 i tu skines 20 eura,ostaje ti jos 30,onda otvoris na drugoj online kladionici i skines jos 10 ili 20 itd Znaci iznos mozes vise puta skidati ne moras od jednom.Paysafecard sluzi samo za uplatu na online kladionice,na nju ne mozes podizati novac sa internet kladionica.Nadam se da sam bio dovoljno jasan.

A imas i kreditne ustvari debitne preipaid kartice njih izdaju banke i sluze za placanje na internetu,podizanje love sa bankomata i kupovinu.Sa njima mozes uplacivati i podizati novac nazad.Provjeri kod svoje banke.
Imas gore negde sam ostavio link sa dodatnim objasnjenjima oko nettelera

Ovde se mogu naci kartice koje izdaju banke i koje je najlakse dobiti i sa kojima se moze kladiti online,napuniti neteller racun itd
http://www.onlinekladionice.net/kreditn ... onice.html

Ned Avg 12, 2012 11:42 am
Profil WWW

Pridružio se: Pet Nov 02, 2012 3:26 pm
Odgovori sa citatom
Moze li se Bet365 bonus skinuti sa netellerom i kakve su provizije kad povlacim sa Bet365 na neteller.
Zasto za Bosnu ne izdaju Net+Card a izdaju za Hrvatsku i Srbiju,nije mi stvarno jasno.U opcijamma za povlacenje imam i opciju slanje ceka.Jel ko iz BiH probao ovo i gde unovciti cek.

Pet Nov 02, 2012 3:36 pm
Site Admin

Odgovori sa citatom
mislim da moze cek imaju dve opcije brzo slanje nesto poput dhl za 2-3 dana stize i slanje regularnom postom

mislim da trenutno bet365 ima jedino za bih bonus dobrodoslice od svih zemalja ex yu

Čet Nov 08, 2012 5:37 pm
Profil WWW

Pridružio se: Uto Maj 21, 2013 11:36 am
Odgovori sa citatom
Zdravo!

Ja sam iz Srbije, i zvanična valuta države je dinar. Jel mogu ja prilikom otvaranja netteler računa da ga vežem za svoj devizni račun i da tražim da mi netteler bude u eurima, ili je najbolji način da uzmem onu poklon karticu u Erste banci... Molim Vas za odgovor.
Hvala i veliki pozdrav
S

Uto Maj 21, 2013 12:03 pm

Pridružio se: Uto Maj 21, 2013 11:36 am
Odgovori sa citatom
Molim Vas, imam i pitanje vezano za karticu, da li moram prvo nesto da uplatim na svoj neteller racun da bi mi poslali karticu ili ce mi je oni poslati nakon verifikacije racuna pomocu dokumenata. poslala sam samo pasos jer je on na latinici a i lepo se vidi adresa, posto je u Srbiji licna karta pisana cirilicom.
Pozdrav i hvala

Uto Maj 21, 2013 1:41 pm
Site Admin

Odgovori sa citatom
MikanSelma napisao:
Zdravo!

Ja sam iz Srbije, i zvanična valuta države je dinar. Jel mogu ja prilikom otvaranja netteler računa da ga vežem za svoj devizni račun i da tražim da mi netteler bude u eurima, ili je najbolji način da uzmem onu poklon karticu u Erste banci... Molim Vas za odgovor.
Hvala i veliki pozdrav
S

Netteller racun mozes otvorti u Eurima,americkom dolaru ili britanskoj funtama,mislim da imaju jos nekih valuta u kojima se moze vodit neteller racun,koje su te valute potrazi na netellerevom sajtu,ali najbolje je da otvoris racun u Eurima

prilikom otvaranja racuna ne treba da vezes netellerov racun za bilo koji racun u srbiji ili dugde,karticu ce ti poslati cim verifikuju tvoj racun,i izdavanje kartice je besplatno

Netellerov racun kasnije mozes dopuniti bilo kojom karticom koja podrzava placanja online

Uto Maj 21, 2013 3:53 pm
Profil WWW
Site Admin

Odgovori sa citatom
I jedna vijest za ljude iz Crne Gore ,naime Neteller je ponovo uvrstio Crnu Goru,kao i Bosnu i Hercegovinu i Makedoniju u pozitivnu listu cijim gradjanima je dopusteno koristenje NETeller kartica

Netller je isto online banka poput skrilla ili paypala,prihvataju ga sve kladionice i online kasina.A sada ljudi iz Bosne i Hercegovine ,Crne Gore,Makedonije mogu dobiti i Netteler kartice koja je vezana uz racun na Netelleru.Od ranije su to mogli ljudi iz Srbije ,Hrvatsje i Slovenije.

Postoje 2 Netller kartice koje se dobiju uz racun

- jedna plasticna prava fizicka kartica NET+ Mastercard koju narucite i koja stize na vasu adresu,prvo stigne kartica a nakon toga i PIN za karticu,i sa tom karticom mozete podizati novac na bankomatima ATM,kupovati u trgovinama ,a moze se koristit i za placanja online....ova kartica je bila ranije besplatna ali od sada je naplacuju 10 EUR i vazi 3 godine.

- druga kartica je NETeller VIRUTALNA kartica,kojom se samo moze placati online,znaci u meniju NET+ imate podatke za ovu karticu,broj kartice,datum isteka i onaj sigurnosni broj ,takozvani CVV2,ona tri broja koja kod fizickih kartica koje su namjenjene za placanje online budu na poledjini u nastavku broja kartice

Vise o Netelleru mozete procitati ovde

Formular za Besplatno otvaranje Netteller racuna mozete naci ovde

Pon Feb 10, 2014 8:35 am
Profil WWW
Prikaži postove od prethodnih:  Poređaj po  
Reply to topic   [ 25 posts ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3  Sledeći