Pogledaj nepročitane postove | Pogledaj aktivne teme Danas je Sre Dec 13, 2017 6:39 pm

Reply to topic  [ 6 posts ] 
WINNING STRATEGIES ROULETTE SYSTEMS 
Autor Poruka

Pridružio se: Pet Nov 16, 2012 7:24 pm
Lockacija: Serbia
Odgovori sa citatom
Post WINNING STRATEGIES ROULETTE SYSTEMS
Za sve igrace ruleta imam jedno resenje za vase gubitke.Moje ime je Vanja Vukovic i ja sam sin coveka koji ce vam puno pomoci za relativno malu cifru.Moj otac Vukovic Zlatko dipl.ing. je posle 20god proucavanja ruleta nasao sistem po kome NE MOZETE izgubiti a mozete zaraditi do 5 zetona(cipova,uloga) po stolu u proseku.Da vam sad ne objasnjavam idite na websajt: fillcom.com
Tu vam je sve objasnjeno o cemu se zapravo radi.Moj posao je da vam dokazem (besplatno) da sistem funkcionise i da se moze ostati u dobiti.Molio bi sve zainteresovane da mi se jave na moj mail (vanjavukovic666@gmail.com),na skype ( vanja vukovic, skype name: vukvanjaa) ili me potrazite na facebook.com.Posto imam dosta posla nemoj te se nervirati ako vam se ne javim odma ali svakako cu vam odgovoriti na sva pitanja koja imate.
Od 28.03 novo na fillcom.com ,bespatan brikaz MMI (na koji princip radi).

Ukratko o MMI (Matematicki model za igru):
Proste sanse cesto izlaze u serijama od 4 i vise uzastopnih pojava (6 crvenih,8 velikih brojeva itd.),MMI veoma uspesno pronalazi te serije,tako da je prosecan dobitak po stolu oko 5 zetona ( na ≈ 200 spinova).
Tacno se zna kada se pocinje trazenje serije istih karakteristika,koliko se puta igra,kad se prestaje,kao i kada pocinje novi pokusaj,odnosno nova igra.Na nasem sajtu www.fillcom.com imate sve dodatne informacije koje se ticu naseg modela za igru ruleta.
-U poglavlju MMI cinjenice,pise da je potreban broj zetona,tj.banka 150.
To znaci da je to potreban broj zetona koji pokriva sve moguce gubitke tokom neogranicenog broja igara.
Naime,radi se o tome da je nemoguce da se svaki dan dobija,ali tokom vremena pojavljuju se i dobitci i gubitci.
Poenta je da cete imati mnogo vise dobitaka u odnosu na gubitke,tako da na duzi rok (30 ili vise dana igranja) postizete prosecan plus po stolu oko 5 zetona (MMI1).
Nema nikakve progresije niti povecavanja vrednosti zetona,samo je dat predlog jedne progresije koja se primenjuje iskljucivo kad se dobija da bi se uvecao dobitak,ali to je dato u MMI 2 (cena1000e).
Najveci vezani gubitak je iznosio 50 zetona (provereno na vise od milion spinova) najveci vezani dobitak je iznosio 105 zetona,igra na vise stolova istovremeno,tako da 150 ZETONA pokriva sva moguca iznenadjenja.Neke bitne razlike izmadju sistema i modela nema.Naravno da cemo ostati u kontaktu i dati eventualna pojasnjenja.
Uvereni smo da cete posle provere MMI 1,biti kupac i MMI 2.MMI 1 daje osnov nacin igre,da bi ste se uverili u funkcionalnost modela a da bi ste postali kompletan igrac ruleta, potrebno je da savladate MMI 2,jer donosi nacin trazenja dodatnih vrsta serija,dodatne znake za pocetak trazenja serija,preporucene progresije pri dobijanju,i dobitak od 10 zetona po stolu ( na ≈ 200 spinova ).

Ukoilko se posle prve s2 pojavi istovremeno tri s2 onda se u tom pokusaju igraju 4 pokusaja sa po jednim zetonom na s2.
Ukoliko se posle pojave dva s2 istovremeno ostvare tri s2 onda se u tom pokusaju trazenja sik. igra ukupno 5 zetona sto je i maksimalan broj zetona u 1 pokusaju.
Ukoliko se istovremeno pojave tri s2 tu se i zavrsava trazenje SIK-a tj igra se 3 zetona.
Ukoliko se u toku trazenja SIK-a ostvari jos jedna SIK (5-6) uz prvu koja je znak za pocetak trazenja zavrsavaju se zapocete S2 tj. neigra se vise na s2 (osim zapocetih) posto su se ostvarile dve S5 (ili vise).

Last edited by Vanja on Uto Mar 17, 2015 12:26 pm, edited 2 times in total.

Pet Nov 16, 2012 7:46 pm
Profil WWW

Odgovori sa citatom
Post Re: WINNING STRATEGIES ROULETTE SYSTEMS
http://www.youtube.com/watch?v=qcX6w_NF ... plpp_video
http://www.youtube.com/watch?v=2Ty1hDDW ... plpp_video
http://www.youtube.com/watch?v=Ol-6rVij ... plpp_video

Ovo je tvorac sistema na SoS kanalu u emisiji Caskanje.Prica o ruletu i njegovom sistemu.

Pet Nov 30, 2012 4:52 pm
Profil WWW

Pridružio se: Sub Avg 11, 2012 6:44 pm
Odgovori sa citatom
Vanja jesi li ti ovaj celavi

Sub Dec 01, 2012 5:41 pm

Odgovori sa citatom
Ne to jemoj otac Vukovic Zlatko u emisiji Caskanje koja se prikazuje na SoS kanalu.Ovaj sistem koji ja nudim je njegovo delo.

Sub Dec 01, 2012 9:58 pm
Profil WWW

Odgovori sa citatom
Evo susgtina price o sistemu: http://www.youtube.com/watch?v=CjMwExz5Y_w

Uto Dec 18, 2012 8:23 pm
Profil WWW
Site Admin

Pridružio se: Uto Nov 30, 2010 8:02 pm
Odgovori sa citatom
Moje ime je Ivan Barjaktarević, i rođen sam u Glini. &nbsp; Izbegao sam 91-e i došao sa porodicom u Kragujevac. Trenutno živim na Tajlandu u gradu Surat Taniju.</p>
ugo, ne morate odmah igrati za pravi novac. Možete se registrovati i probati ovu metodu za virtuelni novac.</p>

Bet-at-Home kladionica - Bonus za nove korisnike 50% na prvu uplatu do 100€!

Pet Mar 06, 2015 9:18 pm
Profil WWW
Prikaži postove od prethodnih:  Poređaj po  
Reply to topic   [ 6 posts ]